Előkészítő mérnök

A Unique Approach to Design Combined with Knowledge of What You Need

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • árajánlatok, árbecslések készítése
  • tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése, tervek felülvizsgálata;
  • pályázatok műszaki dokumentációjának összeállítása;
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükrök készítése;
  • megrendelések előkészítése;
  • ütemtervek, organizációs tervek készítése;
  • költségvetések és költségvetési kiírások készítése, döntés előkészítés;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal;
  • helyszíni bejárások, felmérések készítése;

Elvárások

  • Építőmérnök, építészmérnöki vagy építőipari technikus végzettség
  • MS Office programok, AutoCAD, TERC szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • precizitás, jó kommunikációs képesség, monotonitástűrés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Összetett, változatos és folyamatos projektek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a titkarsag@omnion.hu email címre a fizetési igényed megjelölésével!