Építésvezető

A Unique Approach to Design Combined with Knowledge of What You Need

Feladatok

  • Az építkezési projektek teljes körű levezetése és biztosítása a minőségi előírásoknak megfelelően, szakipari munkák irányítása, koordinálása, kontrollálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, kapcsolattartás illetve tárgyalások lefolytatása az alvállalkozókkal
  • az adott műszakba tartozó létszám adminisztrációs ügyintézésének irányítása, koordináció és ellenőrzés az építkezési helyszíneken, illetve ügyel a határidő betartására
  • Építési napló vezetése
  • Anyagszállítás megrendelése
  • Ellenőrzi a munkavédelmi, munkabiztonsági szabályok betartását és ügyel a tűzvédelmi előírásokra
  • A munkaterületre kivitt eszközök és berendezések üzembiztonságból megfelelő, szabályszerű üzemeltetése, megóvása, balesetmentes munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Feladata a rendelkezésre bocsájtott eszközök, felszerelése rendeltetésszerű használata, azok állagának megóvása
  • Felel a munkamegrendelésekben és a szerződésekben meghatározott határidők betartásáért.
  • Felel az elvégzett kivitelezési munkák műszaki állapotáért, a megbízható kivitelezések elvégzéséért, a minőségi hibátlan munkavégzésért

Elvárások

  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kooperatív és csoportorientált munkavégzés, nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség, jó koncentráció képesség, jó kommunikációs képesség, jó konfliktus tűrő képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Összetett, változatos és folyamatos projektek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a titkarsag@omnion.hu email címre a fizetési igényed megjelölésével!