Munkahelyi mérnök

A Unique Approach to Design Combined with Knowledge of What You Need

Feladatok

  • Közös és szoros munkavégzés a projektvezetővel
  • Túlnyomó részt a megvalósítási fázisban történő feladatok ellátása, valamint részint a műszaki előkészítési szakaszban történő részvétel
  • A projektvezető irányítása alatt, ill. művezető bevonásával különböző kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, az alvállalkozók munkájának irányítása, elszámolások ellenőrzése, kivitelezési feladatok terv szerinti végrehajtásának ellenőrzése
  • Árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Megbeszélések előkészítése, lefolytatása, dokumentálása
  • Anyagmegrendelések lebonyolítása
  • Beépítésre kerülő anyagok nyilvántartása
  • Ütemtervek elkészítése, határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamatok megszervezése, összehangolása, a folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Építési napló naprakész, folyamatos és precíz vezetése, felmérési naplók készítése és ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • Hatósági előírások, minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

  • Építészmérnök egyetemi/főiskolai végzettség
  • Önálló, precíz, kreatív, gyors, pontos és hatékony munkavégzés, motiváltság, felelősségtudat, elhivatottság
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat, idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD, ArchiCAD programok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Összetett, változatos és folyamatos projektek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a titkarsag@omnion.hu email címre a fizetési igényed megjelölésével!